Agregaty

Agregaty to głównie zbiór urządzeń natryskowych do aplikacji materiałów budowlanych. Zawiera również szeroką ofertę agregatów prądotwórczych.

Agregaty W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Agregaty do fugowania

  Agregaty do aplikacji fug, zapraw fugowych jak i zapraw do murowania klinkieru. Niewielkie wymiary i waga pozwalają pracować na rusztowaniach.

 • Agregaty do iniekcji

  Agregaty do iniekcji służą do ciśnieniowej aplikacji żywic wgłąb fundamentów i murów w systemach przeciwwilgociowych. Po zastosowaniu zbiornika na materiał, zmianie przekroju węża i zastosowaniu odpowiednich akcesoriów, świetnie sprawdzają się do tego agregaty malarskie membranowe lub pompy o zasilaniu pneumatycznym.

 • Agregaty do polimoczników

  Agregaty do natryskiwania wieloskładnikowych powłok zabezpieczających.

 • Agregaty finish

  Agregaty Finish służą do natryskiwania dekoracyjnych powłok wykończeniowych na stolarkę drzwiową i okienną. Dzięki zastosowaniu wbudowanej sprężarki i wspomaganiu powietrza możliwe jest osiągnięcie odpowiednich parametrów natrysku.

 • Agregaty hvlp

  Stworzone do aplikacji materiałów, które wymagają natrysku niskociśnieniowego. Dzięki temu materiał nie zbija się w układzie pompy.

 • Agregaty malarskie

  Agregaty malarskie w zależności od wydajności i modelu pozwalają natryskiwać różnego rodzaju materiały budowlane w formie płynnej. Począwszy od lakierów a kończąc na farbach antykorozyjnych i przeciwogniowych.

  Urządzenia dzielą się na agregaty z pompą tłokową lub membranową. Urządzenia tłokowe mogą posiadać dodatkową pompę hydrauliczną, która zwiększa odporność na przeciążenia.

  Są to maszyny o zasilaniu elektrycznym (230V, 400V), spalinowym lub pneumatycznym (pompy lakiernicze zasilane powietrzem znajdują się w odrębnej kategorii). 

 • Agregaty...

  Agregaty malarsko-szpachlarskie to agregaty natryskowe tłokowe (można powiedzieć, iż są to większe wersje agregatów malarskich), w których pompa i parametry pozwalają natryskiwać tak gęste materiały jak szpachle.

  Podstawowy podział tych urządzeń odnosi się do konstrukcji urządzenia.

  Agregaty z przekładniami mechanicznymi zalecane są tylko do gładzi gotowych.

  Natomiast maszyny wyposażone dodatkowo w pompy hydrauliczne pozwalają na natrysk również produktów, które rozrabiamy samodzielnie (o określonych parametrach). 

 • Agregaty prądotwórcze

  Agregaty prądotwórcze mają za zadanie zapewnić dostęp do zasilania w sytuacji, w której nastąpiła przerwa w dostawie prądu.

  W zależności od potrzeb możemy otrzymać szeroki zakres mocy o napięciu 230V, 400V z opcją stabilizacji napięcia.

 • Agregaty...

  Agregaty szpachlarsko-tynkarskie to urządzenia, które pozwalają natryskiwać zarówno szpachle w wersji gotowej, gładzie w postaci suchej mieszanki (urządzenie nie miesza produktu z wodą a produkt musi spełniać określone parametry) jak i tynki i kleje elewacyjne (docieplenia).

 • Agregaty tynkarskie

  Służą do mieszania z wodą i natryskiwania tynków i wylewek o dużym uziarnieniu. Wybrane modele pozwalają również na podawanie tzw. tynków tradycyjnych, przygotowywanych na budowie o wielkości ziarna do 6 mm.

 • Malowarki drogowe

  Malowarki drogowe służą do natryskiwania oznaczeń i linii na murawach, parkingach, drogach a nawet lotniskach. Duża pompa i silnik spalinowy zapewniają moc i mobilność. Istnieje możliwość doposażenia maszyn w sterownik długości linii, posyp ciśnieniowy mikrokul a nawet wózek napędowy.

 • Mixokrety

  Maszyny do podawania i produkcji mieszanki betonowej do wylewania posadzek.

 • Pompy przemysłowe

  Pompy lakiernicze to urządzenia tłokowe, hydrodynamiczne, zasilane powietrzem. Przystosowane zostały do aplikacji farb i materiałów, które wymagają bardzo wysokich parametrów natrysku i stanowią bardzo duże obciążenie dla urządzenia. Wybrane modele pozwalają na uzyskanie ciśnienia roboczego o wartości 500 bar.

 • Silomaty

  Silomaty mają za zadanie tłoczyć suchą zaprawę bezpośrednio z silosa do mieszarki. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany i bezpyłowy. Współpracują z każdym rodzajem zbiornika.