Akcesoria i części agregatów malarsko-szpachlarskich

Elementy, którymi można doposażyć agregat malarsko-szpachlarski. Ponadto zawiera części składowe i akcesoria ulegające naturalnej eksploatacji.

Akcesoria i części agregatów malarsko-szpachlarskich W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Aplikatory agregatów...

  Połączone poprzez krętlik do węża wysokociśnieniowego, dzięki czemu wąż nie skręca się podczas użytkowania a należy pamiętać, iż natrysk i rozbicie materiału na cząsteczki możliwe jest przy bardzo wysokim ciśnieniu (dla farb zaczyna się od 170 bar, przy szpachli zazwyczaj na ciśnieniu maksymalnym). Co oznacza, że sam wąż podczas pracy mocno sztywnieje i utrudnia każde działanie (zwłaszcza na szpachli). Jakość pistoletu przy całodziennym malowaniu będzie zatem mocno odczuwalna.

  Do wielogodzinnych prac zdecydowanie polecamy pistolety wyposażone w spust dwupalcowy, poza lepszym chwytem mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu lepiej leżą w dłoni przez co umożliwiają precyzyjniejszą pracę.

  Pistolety wyposażone są w spust, który uruchamia natrysk poprzez zamocowaną na nim dysze.

  Do aplikatorów można podłączyć również przedłużkę lub kilka połączonych ze sobą, dzięki temu większość działań można wykonać bez udziału drabiny lub rusztowania.

 • Dysze agregatów...

  Szeroka gama rozmiarów dysz (wielkości otworów i szerokości natrysku) pozwala na dopasowanie do każdego materiału i charakteru czy miejsca pracy.

 • Filtry agregatów...

  Agregat wyposażony jest w trzystopniowy poziom filtracji do malowania. W przypadku szpachli nie stosujemy filtra w pistolecie i najczęściej w urządzeniu.

 • Oleje agregatów...

  Urządzenia tłokowe wymagają smarowania. Hydrauliczne urządzenia tłokowe dodatkowo wymagają cyklicznych wymian oleju w pompie hydraulicznej.

 • Przedłużki agregatów...

  Podłączane bezpośrednio do pistoletu zwiększają zasięg operatora. Istnieje możliwość łączenia kolejnych przedłużek ze sobą celem uzyskania maksymalnego zasięgu.

 • Przejściówki agregatów...

  Część z nich zamocowana jest na stałe w agregatach malarsko-szpachlarskich a inne stanowią akcesoria pozwalające na zwiększenie funkcjonalności i możliwości urządzenia.

 • Silniki

  Dedykowane do agregatów malarsko-szpachlarskich hydraulicznych.

 • Tłoki agregatów...

  Agregaty tłokowe wymagają cyklicznych wymian uszczelnień. Zazwyczaj co drugą wymianę zestawu naprawczego tłok również kwalifikuje się do zmiany.

 • Uszczelki agregatów...

  Urządzenie pracujące w trybie wysokociśnieniowym wymaga znacznej ilości uszczelek gumowych i teflonowych. Cześć z nich wymaga cyklicznej wymiany.

 • Uszczelnienia...

  Zamocowane wokół pracującego tłoka odpowiadają za szczelność układu, która jest warunkiem odpowiedniego sprężania i uzyskiwania wysokiego ciśnienia.

 • Wałki agregatów...

  Niezawodne kiedy malujemy ściany i sufity w pomieszczeniach użytkowanych (ciągi biurowe lub klatki schodowe). Ograniczamy w ten sposób do minimum pylenie.

 • Węże agregatów...

  Doprowadzają materiał bezpośrednio z urządzenia do pistoletu. Doprowadzają materiał bezpośrednio z urządzenia do pistoletu. Zwyczajowo są to odcinki długości 15 metrów i w przypadku szpachli nie powinno się go wydłużać.

 • Pozostałe elementy...

  Akcesoria i części agregatów malarsko-szpachlarskich niesklasyfikowane w kategoriach głównych. Części pozwalają na niezawodną pracę, akcesoria zwiększają funkcjonalność.