Producenci

Aplikatory agregatów malarskich

Połączone poprzez krętlik do węża wysokociśnieniowego, dzięki czemu wąż nie skręca się podczas użytkowania a należy pamiętać, iż natrysk i rozbicie materiału na cząsteczki możliwe jest przy bardzo wysokim ciśnieniu (dla farb zaczyna się od 170 bar). Co oznacza, że sam wąż podczas pracy mocno sztywnieje i utrudnia każde działanie. Jakość pistolet...

Połączone poprzez krętlik do węża wysokociśnieniowego, dzięki czemu wąż nie skręca się podczas użytkowania a należy pamiętać, iż natrysk i rozbicie materiału na cząsteczki możliwe jest przy bardzo wysokim ciśnieniu (dla farb zaczyna się od 170 bar). Co oznacza, że sam wąż podczas pracy mocno sztywnieje i utrudnia każde działanie. Jakość pistoletu przy całodziennym malowaniu będzie zatem mocno odczuwalna.

Do wielogodzinnych prac zdecydowanie polecamy pistolety wyposażone w spust dwupalcowy, poza lepszym chwytem mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu lepiej leżą w dłoni przez co umożliwiają precyzyjniejszą pracę.

Pistolety wyposażone są w spust, który uruchamia natrysk poprzez zamocowaną na nim dysze.

Do aplikatorów można podłączyć również przedłużkę lub kilka połączonych ze sobą, dzięki temu większość działań można wykonać bez udziału drabiny lub rusztowania.

Więcej

Aplikatory agregatów malarskich Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów