Drabiny

Kategoria drabiny zawiera ponad 1500 pozycji. Począwszy od specjalistycznych rozwiązań do mycia okien, maksymalizujące bezpieczeństwo, poprzez propozycje z drewna, modelów na dach, stwarzających dekarzom i kominiarzom odpowiednie warunki użytkowania.

Wszelkiego rodzaju wariantów przystawnych, rozstawno-przystawnych, wolnostojących, przegubowyc...

Kategoria drabiny zawiera ponad 1500 pozycji. Począwszy od specjalistycznych rozwiązań do mycia okien, maksymalizujące bezpieczeństwo, poprzez propozycje z drewna, modelów na dach, stwarzających dekarzom i kominiarzom odpowiednie warunki użytkowania.

Wszelkiego rodzaju wariantów przystawnych, rozstawno-przystawnych, wolnostojących, przegubowych, mających charakter wielofunkcyjny.

Zakłady przemysłowe i magazyny wyposażamy w drabiny z bezpiecznymi podestami roboczymi i rozwiązaniami przystosowanymi do obsługi regałów, pozwalającymi wygodnie funkcjonować w warunkach ciągłej pracy. 

Drabiny pionowe zapewniają bezpieczny dostęp do ciągów i dachów.

Więcej

Drabiny Jest 1417 produktów.

Podkategorie

 • Drabiny dachowe

  Drabiny dachowe producenta Krause. Aluminiowo-drewniane, aluminiowe i drewniane. Dostępne w kolorach.

  Pałąk i akcesoria zwiększają bezpieczeństwo użytkownika.

 • Drabiny do mycia okien

  Modułowa drabina aluminiowa składana z elementów do prac na różnych wysokościach. Element z nakładkami gumowymi. Stabilne połączenia, stabilizatory i stopkami.

 • Drabiny drewniane

  Szeroka oferta drabin drewnianych. Drabiny drewniane dwustronne dedykowane głównie dla malarzy.

 • Drabiny dwustronne

  Drabiny dwustronne wykonane z aluminium.

  Wybrane modele wyposażone w rolki samoblokujące.

  Dostępne również drabiny wykonane z aluminium anodowanego.

 • Drabiny kominiarskie

  Drabiny kominiarskie do bezpiecznego wykonywania prac serwisowych. Drabiny i akcesoria kominiarskie oferowane w popularnych kolorach dachów.

 • Drabiny pionowe

  Drabiny pionowe mocowane na stałe do ściany budynku. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpiecznej i sprawnej ewakuacji poprzez dach w sytuacji zagrożenia.

  Dostępne w wersji z aluminium, aluminium anodowanego, stali ocynkowanej i szlachetnej.

  W zależności od konstrukcji budynku przepisy narzucają drabiny w wariancie jednociągowym bez kosza ochronnego (który zapobiega odpadnięciu od drabiny), jednociągowe z koszem lub wielociągowe z pierścieniem zabezpieczającym (wyposażone w podest pośredni, który zabezpiecza przed upadkiem ze zbyt dużej wysokości).

  Wystarczy podać podstawowe dane a program wykona dla nas wszelkie obliczenia i przygotuje projekt.

 • Drabiny przegubowe

  Drabiny z teleskopowymi przegubami pozwalają na szerokie zastosowanie.

  W zależności od modelu można je wykorzystywać jako drabiny przystawne, wolnostojące i pomostowe.

 • Drabiny przystawne

  Drabiny przystawne (opieralne). W zależności od wersji jedno lub wieloelementowe (rozsuwane lub wysuwane linką). Wybrane modele wyposażone są dodatkowo w bezpieczne poręcze.

 • Drabiny regałowe

  Drabiny regałowe zostały stworzone do bezpiecznej i wygodnej pracy w środowisku magazynowym. Posiadają szereg rozwiązań dedykowanych do współpracy z regałami.

 • Drabiny...

  Drabiny rozstawno-przystawne dwuelementowe i trzyelementowe mają szerokie zastosowanie. Możemy je wykorzystać jako drabinę wolnostojącą lub rozłożyć i oprzeć celem zwiększenia zasięgu pracy.

 • Drabiny sadownicze

  Drabiny sadownicze posiadają szereg rozwiązań, które pozwalają bezpiecznie użytkować drabinę w bardzo trudnym terenie jakim jest sad. Szpice zamiast stopek zapewniają bezpieczeństwo na grząskim podłożu.

 • Drabiny szybowe

  Drabiny szybowe to konstrukcje mocowane na stałe w studzienkach włazowych i szybach.

 • Drabiny wolnostojące

  Drabiny wolnostojące z wejściem jednostronnym i podestem. W zależności od modelu wyposażone w stopnie lub szczeble. Wybrane modele posiadają rolki.

 • Drabiny z platformą

  Drabiny z platformą zostały stworzone dla zapewnienia bezpiecznej i wygodnej pracy w trudnych warunkach. Duża, bezpieczna platforma robocza z barierkami i poręczami pozwala skupić się w pełni na pracy.

  Wybrane modele posiadają dodatkowo zamykaną poręcz tylną lub analogiczne zabezpieczenie w postaci łańcucha lub taśmy.

  Całość wyposażona jest w kółka dla wygodnego przemieszczania, ponieważ duże zasięgi robocze wymagają stabilności a takie połączenie generuje zwiększoną masę drabiny.

 • Drabiny z tworzyw...

  Drabiny w całości wykonane z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym. Wymagane przepisami w miejscach, w których istnieje ryzyko porażenia prądem.

 • Podesty robocze

  Podesty tworzące pomost roboczy wykorzystywany do zwiększenia zasięgu jak i służące jako stanowisko typu stół roboczy. Wybrane modele wspierają się na drabinach wolnostojących co zapewnia dodatkowe narzędzia pracy.

 • Akcesoria i elementy...

  Akcesoria dodatkowe i elementy wchodzące w skład drabin, zapewniające ich zbudowanie i ewentualną rozbudowę.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1417 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1417 elementów