• Nowy
Grunt pod tynk silikatowy MajsterGrunt-72785
  • Grunt pod tynk silikatowy MajsterGrunt-72785

Grunt pod tynk silikatowy MajsterGrunt

150,55 zł
Brutto
MajsterGrunt Podtynkowy Silikatowy jest gęstą, białą lub barwną cieczą, w skład której wchodzą dyspersje polimerowe, wypełniacze mineralne, środki modyfikujące oraz szkło wodne potasowe.
Ilość

MajsterGrunt Podtynkowy Silikatowy

 

Zastosowanie:

Służy do gruntowania podłoża przed nakładaniem tynków wewnątrz i na zewnątrz budynków. Stosuje się do gruntowania warstwy zbrojonej w systemach dociepleń oraz na równych, odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych (takich jak: powierzchnie betonowe, tynki cementowe, tynki cementowo-wapienne). Zastosowanie podkładu tynkarskiego poprawia przyczepność masy tynkarskiej do podłoża, ułatwia prace tynkarskie, wyrównuje przebieg procesu wiązania i wysychania nałożonego tynku. Zmniejsza i ujednolica chłonność oraz redukuje pylistość podłoża. Zabezpiecza zagruntowaną powierzchnię przed szkodliwym działaniem wilgoci, eliminuje możliwość wystąpienia plam i ogranicza efekt przebijania koloru podłoża przez strukturę.

Dane techniczne:

    Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
    Temperatura podłoża: od +5°C do +25°C
    Gęstość objętościowa: ok. 1,2 g/cm3
    Konsystencja: ciecz

Zużycie:

Zużycie podkładu tynkarskiego przy jednokrotnym gruntowaniu podłoża wynosi ok. 0,25-0,3 kg/m2.W celu dokładnego określenia zużycia wyrobu zaleca się przeprowadzenie prób na danym podłożu.


Warunki przechowywania i transportu:

Podkład gruntujący przechowywać w szczelnym i nieuszkodzonym opakowaniu w temperaturze od +5°C do +25°C. Chronić przed nadmiernym nagrzewaniem i mrozem. Okres przydatności do stosowania wynosi 6 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Wyrób przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Skład:

MajsterGrunt Podtynkowy Silikatowy jest gęstą, białą lub barwną cieczą, w skład której wchodzą dyspersje polimerowe, wypełniacze mineralne, środki modyfikujące oraz szkło wodne potasowe.

 

Grunt podtynkowy silikatowy 10kg
Grunt podtynkowy silikatowy 15kg
Grunt podtynkowy silikatowy 20kg
Grunt podtynkowy silikatowy 5kg

Majster-Pol
1210502220
Nowy produkt
Zaproponuj cenę

Oryginalna cena: 150.55 zł

 

*Wymagane pola