Producenci

Informacja

Ostatnio przeglądane

Płyn do czyszczenia i konserwacji agregatów 946ml-23845 Zobacz większe

Płyn do czyszczenia i konserwacji agregatów 946ml

400-010

Nowy produkt

To system bariery ochronnej pomp natryskowych airless. Został chemicznie zaprojektowany do czyszczenia oraz smarowania Twojego agregatu malarskiego airless. Rozpuszcza farby wodorozcieńczalne oraz na bazie rozpuszczalników petrochemicznych.

Więcej szczegółów

101,55 zł brutto

Więcej informacji

Płyn TriTector

 

TriTector - BARIERA OCHRONNA POMPY

To system bariery ochronnej pomp natryskowych airless. Został chemicznie zaprojektowany do czyszczenia oraz smarowania Twojego agregatu malarskiego airless. Rozpuszcza farby wodorozcieńczalne oraz na bazie rozpuszczalników petrochemicznych. Znacznie wydłuża żywotność pompy chroniąc przed tarciem cząstek stałych, zawartych w dzisiejszych farbach lateksowych oraz farbach na bazie rozpuszczalników. Formuła POWER3 po przepłukaniu TriTector'em utrzymuje części stałe w zawieszeniu aż do przepłukania urządzenia przed następnym użyciem. Zalecane stosowanie po każdym malowaniu ciężkimi oraz lepkimi farbami (farby olejne).


DANE TECHNICZNE:

TriTector to płyn na bazie wody. Toteż nie ma obaw usuwania efektów nadwrażliwości skóry oraz nieprzyjemnego zapachu jak w przypadku rozpuszczalników petrochemicznych dostępnych na rynku.


TriTector nadaje się do zastosowania z innymi urządzeniami jak:

myjki ciśnieniowe, natryskiwarki farb przemysłowych, piaskarek, oraz innych aplikatorów farb wodnych.

 

Płyn konserwujący TriTech TriTector 946ml

Zaproponuj cenę

Oryginalna cena 101.55 zł

 

Wymagane pola

3 innych produktów w tej samej kategorii: